Nieuwsberichten

03-10-2017

Jongerenreis naar Filipijnen

Aanstaande zomer 2018 staat er weer een inlevingsreis naar Cebu op de Filipijnen gepland. Wij organiseren deze reis voor de 10e keer dit jaar. Ons doel is jongeren inzicht te geven in het leven in Cebu en contacten te leggen met jongeren daar. Met Cebu heeft de Haarlemmermeer al vele jaren een vriendschapsband. Tegelijkertijd leren de jongeren veel over zichzelf en maken ze kennis met een stukje ontwikkelingssamenwerking. We ontmoeten veel leeftijdsgenoten, slapen in gastgezinnen, gaan langs bij verschillende projecten, steken onze handen uit de mouwen bij een bouwproject en geven kinderen in een kindertehuis een gezellige dag. Alle jongeren tussen de 16 en 24 jaar die in de Haarlemmermeer wonen, maken kans om deze fantastische ervaring op te doen.

Voor vragen: neem gerust contact op via mycebu@gmail.com

Belangrijk om te vermelden zijn de komende 2 informatie avonden

woensdag 4 oktober om 19.30 uur

dinsdag 10 oktober om 20.00 uur

Basisschool Bikube, Skagerrak 296

Hoofddorp.

 

Met vriendelijke groet,

Marco, Stephan, Josette en Nanda

namens MyCebu

https://www.youtube.com/watch?v=pqO-moJfCEY&index=2&list=PLRHiDhqlaNgyq56BIYDncw1kF46D0-Bg7

 

Alle nieuwsberichten >