Nieuwsberichten

25-06-2017

Nieuwe kerk gezegend

Op zondag 25 juni werd ons nieuwe kerkgebouw gezegend. Twee parochianen kregen de pauselijke onderscheiding Pro Ecclesia et Pontifice en een volwassene ontving het doopsel en vormsel. Alle reden dus voor een feestelijke dag! Hulpbisschop Jan Hendriks gaf de volgende indruk van deze zondag:

'De nieuwe kerk is licht en modern en telt zo'n tweehonderd zit­plaatsen. Die waren op deze ochtend allemaal gevuld met parochianen die deze feestelijke dag wilden meemaken. Het was een feestelijke viering, waarbij aan het begin de muren en de gelovigen werden besprenkeld met het gewijde water. Wim Meijer ontving het heilig doopsel en het vormsel. Ik wens hem heel veel zegen toe voor zijn weg met God. Henny Terwijn en Gé Nibbering kregen de pauselijke onderscheiding opgespeld, of liever: dat was de bedoeling, maar bij één van de onderscheidingstekens ontbrak de speld waarmee dit bevestigd moest worden. Het mocht de pret niet drukken en deed niets af aan de waardering voor de jarenlange inzet van beiden voor de parochie en het samen­werkings­verband. Mw. Terwijn als hoofd van secretariaat, zorg voor het parochieblad, kerk­bestuur, begeleiding van vrijwilligers; de heer Nibbering in zijn onmisbare inzet voor de bouw van de vernieuwde kerk. Van harte proficiat aan hen! In hen eerden we ook alle vrijwilligers, want zonder hen kan de parochie haar werk niet doen!'

Voor de preek van de bisschop klik hier.

Alle nieuwsberichten >